Lele Gardens’da hayallerinizi süsleyecek düğün organizasyonlarına
adım atmaya hazır mısınız?

MENÜ

Ankara’da muhteşem bir doğanın içinde kendinizi,
ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte özel hissedeceksiniz.

Rüya gibi bir düğün

Rüya gibi bir günü, rüya gibi mekanda yaşamak ister misiniz?

Lele Gardens

Ankara'nın gözlerden uzak yeşilliklerin arasında cennetten bir köşesi olan Lelegardens uzun ve zahmetli bir çalışmanın ardından hizmetinizde. Kır düğünü, Piknik alanı ve Canlı alabalık için bahçemizi yeniden tasarladık. Tüm ihtiyaçlara uygun ailenizle birlikte vakit geçirebileceğiniz güzel bir ortam hazırladık. Sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Menü
Mamak Düğün
Lele Garden - Kır Düğünü

Ankara’da muhteşem bir doğanın içinde kendinizi, ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte özel hissedeceksiniz

Burada dinlenmenin keyfini yaşayabilirsiniz. İsterseniz ailenizle balık tutun kitabınızı okuyun, sohbet edin, yürüyüşlere çıkın, fotoğraf çektirin ya da resim yapın.

Lele Gardens - Kır Düğünü

Kır Düğünü

Detaylar
Lele Gardens - Piknik Alanı

Piknik Alanı

Detaylar
Lele Gardens - Canlı Alabalık

Canlı Alabalık

Detaylar

Sabahtan akşama ailenizle hoşça vakit geçirebileceğiniz, şehrin gürültüsünden patırtısından uzak ama bir o kadar da yakın meyve ağaçları arasında son derece nezih huzur dolu bir mekan. Mangal güzel.

Özgür Y.

Harika bir düğündü bize ev sahipliği yapıp misafirlerimizi mükemmel ağırladıkları için tşkr Nurdan&Cemal

Nurdan C.

Misafirlerimiz çok mümnun kaldılar ve gittiğim de herkes benim düğünümü konuşur oldu bunun kaynağı da tabi ki Aslı hanım çalışma arkadaşları herşey çok güzeldi teşekkür ederiz Çayınızı içmeye geldik ama siz yoktunuz samimiyetinize ilginize alakanıza herkes hayran kalmış çok ama çok teşekkür ediyoruz umarım yorumumuzu görürsünüz.

Emel Ö.

Öncelikle şunu söylemek isteriz heyecan dorukta ama ne yapacağımızı bilmiyorduk prova İçin davet edildik eşim tepkisi( ne gerek var gitmeye) siz siz olun kesinlikle kabul etmeyin kızlar. Prova esnasında kahkalar üst seviye de geçti adımlarımıza nasıl hareket edeceğimize kadar konuştular yaklaşık 2 saat prova olur mu demeyin biz de oldu eşimin ne gerek demesi onu baya bozdu(bence prova var ise kaçırmayın) ekip çok güzel ilgileri alakaları çok güzel servis çok güzel tavsiye ederiz Kemal bey Aslı hanım ve yardımcımıza çok teşekkür ederiz

Hülya M.

Düğünüz ile alakalı yazılacak bir çok şey var başta ilgi ve alaka Aslı hanımın göstermiş olduğu ilgilisi Düğün bitimine kadar devam etti hayallerim gerçekleştiren kusursuz bir Düğün yöneten Aslı hanıma buradan sevgilerimizi iletiyoruz... ve benim ile birlikte yanımdan ayrılmayan hostesimiz herşeyime yardımcı oldu Allah ondan razı olsun🙏🏻 Eğer ki bir kır bahçesi düşünüyorsanız Lele garden tavsiye ederim. Ayşe&Erkin

Ayşe E.

Yağmurlu bir ağustos aksamı nişanım oldu ve üstü açılır kapanır olduğu için bu etki olmadı sağolsun kemal bey ve aslı hanım çok ilgilendi ilgi ve alakalarından dolayı tesekkür ediyorum.

Esma E.

Merhabalar kardeşimin yazın yaptığımız düğünününden çok memnun kaldık hizmet yemekler müzik çok güzeldi. Yer açıkhava olmasından dolayı çocuklarımızda rahat etti oyun alanı onlar için çok iyiydi. Güzel düşünülmüş ferah bir yer ilgi alaka çok iyi. Misafirlerimiz ve kardeşim çok memnun kaldılar tabii bizde emeği geçen herkese teşekkürler.

Ayşe C.

Bizi Instagram'da Takip Edin @lelegardens_06